0,00 PLN

  Poduszka ortpedyczna profilowana MEDICAL PROFI COMFORT

  Kod produktu: 2587 - 2588

  Poduszka ortpedyczna profilowana MEDICAL PROFI COMFORT
  29.90 pln
  szt. 
  Wysyłka: 24 godziny
  • Poduszka ortpedyczna profilowana MEDICAL PROFI COMFORT

  OPIS PRODUKTU

  Poduszka ortopedyczna Medical Profi Comfort

  Poduszka ergonomiczna Medical Profi Comfort to lekka i stabilna poduszka pod szyję. Specjalne wyprofilowanie poduszki zapewnia właściwe oparcie dla karku i barków poprzez ułożenie ich w odpowiedniej, komfortowej pozycji w różnych pozycjach ułożenia ciała podczas snu. Skutecznie rozprowadza miejscowe działanie nacisku ciała, tym samym ucisk na kręgi szyjne i mięśnie zmniejsza się znacznie w różnych pozycjach ułożenia ciała podczas snu. Poduszka łagodzi problemy ze spaniem i daje poczucie komfortu.

  Wyprofilowana ergonomicznie i dopasowana pod względem twardości pianka wysokoelastyczna zapewnia ułożenie kręgosłupa w linii prostej. Równomierne rozłożenie ciężaru głowy sprawia, że mięśnie odcinka szyjnego odprężają się, a kręgi i krążki międzykręgowe odpoczywają.

  Poszycie poduszki jest wykonane z polycottonu lub frotte, może być zdejmowane do prania, dzięki czemu wałek jest łatwy do utrzymania w czystości. Pranie w zalecanych temperaturach skutecznie likwiduje roztocza i zapewnia utrzymanie poszewki w czystości.

   

  Poduszka dostępna w wersji: polycotton lub frotte ( prosimy podać wybraną wersję w uwagach przy składaniu do zamówienia )

   

  Produkt posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 gwarantujący, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi
  jakościowe i bezpieczeństwa dotyczące produktów przeznaczonych dla dzieci.

   

  PRODUKT ANTYALERGICZNY

  WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W

  Opinie o produkcie

  brak opinii na temat produktu
   
  Imię
  Opinia o produkcie
  Ocena

  klienci kupili również produkty

  design cms.com.pl