0,00 PLN

  Poduszka MEDICAL z zamkiem 70x90

  Kod produktu: 1148

  Poduszka MEDICAL z zamkiem 70x90
  72.41 pln
  szt. 
  Wysyłka: 24 godziny
  • Poduszka MEDICAL z zamkiem 70x90

  OPIS PRODUKTU

  Poduszka antyalergiczna Medical® firmy AMW

  Poduszka Medical®zachowuje przez długi okres czasu wysokie walory użytkowe. Przeznaczona jest do prania w wysokiej temperaturze, co eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Jest zatem idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Poduszka Medical® jest szczególnie polecana dla szpitali, hoteli i pensjonatów jako towar niezwykle trwały i odporny na długi okres użytkowania.

  Poduszka posiada bezpieczny dla dzieci boczny zamek*, zatem można regulować jej grubość poprzez wyjmowanie wypełnienia - idealne rozwiązanie dla dzieci !

  Temperatura prania: 95°C

  Kolor: biały

  Tkanina: 48% bawełna, 52 % poliester

  Wypełnienie: 100% kulki poliestrowe Amball®

  Właściwości wypełnienia: kulki poliestrowe Amball®, dorównują pod względem lekkości, miękkości i sprężystości naturalnemu puchowi. Posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się: poduszka powraca zawsze do pierwotnego kształtu. Kulki poliestrowe Amball®,dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego. Produkt zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów, co potwierdziły badania laboratoryjne.

  Produkt posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 gwarantujący, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi
  jakościowe i bezpieczeństwa dotyczące produktów przeznaczonych dla dzieci.

  Opinie o produkcie

  brak opinii na temat produktu
   
  Imię
  Opinia o produkcie
  Ocena

  klienci kupili również produkty

  design cms.com.pl