0,00 PLN

  Kołdra 4 PORY ROKU MEDICAL 200x200

  Kod produktu: 1707

  Kołdra 4 PORY ROKU MEDICAL 200x200
  335.50 pln
  szt. 
  Wysyłka: 24 godziny

  PARAMETRY PRODUKTU

  Wymiary [cm]200x200
  Tkanina48% bawełna, 52% poliester
  Wypełnienie100% poliester silikonowany Hollow®
  Gramatura800g + 1100g
  Temperatura prania95°C
  Kolorbiały

  OPIS PRODUKTU

  Ekskluzywna kołdra Medical® 4 Pory Roku z atestem medycznym

  Wymiar: 200/200 cm

  Cztery Pory Roku to linia uniwersalnych kołder polecanych na każdą porę roku. Kołdry te składają się z dwóch kołder połączonych ze sobą napami, dzięki czemu do dyspozycji mamy kołdrę lekką i cienką kołdrę letnią lub też bardzo ciepłą kołdrę zimową. Są niezwykle lekkie i przewiewne, a jednocześnie doskonale utrzymują ciepło ludzkiego ciała. Zapewnią wysoki komfort snu zarówno w upalne dni i ciepłe noce, jak i w sezonie jesienno – zimowym. 

  Wypełnienie kołdry: 100% Poliester silikonowany Hollow.

  Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe Hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.

  PRZEZNACZENIE:
  Kołdra wykonana jest z tkaniny stanowiącej mieszankę poliestru z bawełną, która można prać w wysokich temperaturach. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje drobnoustroje szkodliwe dla człowieka, a szczególnie dla alergików. W wyrobach zastosowano wysokiej jakości wypełnienia włókna poliestrowe silikonowane.
  Wyroby są bardzo lekkie, przewiewne, a jednocześnie utrzymują stałą temperaturę ciała, zapobiegając nadmiernemu poceniu skóry.

  Wyrób szczególnie polecany właścicielom hoteli i pensjonatów, jako towar niezwykle trwały i odporny na długi okres użytkowania.

  UWAGA: Można prać w pralce i wirować: temperatura prania 95°C

  Produkt posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 gwarantujący, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi
  jakościowe i bezpieczeństwa dotyczące produktów przeznaczonych dla dzieci. Produkt spełnia wszystkie kryteria najwyższej jakości, wymagane dla tekstyliów domowych na rynku Unii Europejskiej .

   

  PRODUKT ANTYALERGICZNY

  WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W

  GATUNEK I

  Zdrowotne i jakościowe walory wyrobu zostały potwierdzone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

   

  Opinie o produkcie

  brak opinii na temat produktu
   
  Imię
  Opinia o produkcie
  Ocena

  klienci kupili również produkty

  design cms.com.pl